Home / Projeler / İcatlar / Akıllı Telefona Akıllı Eldiven

Akıllı Telefona Akıllı Eldiven

Akıllı Eldiven

Hiç düşündünüz mü eldiven kullanırken neden akıllı telefonların dokumatiği çalışmaz ? Tasarım basit gibi dursa da aslında eldiven şarjlı falan. Tasarım ödülü almış ve patenti şu anda beklemediBu patent beklemede. Tasarım , on parmak işlevsellik ve movement.touchscreen uyumlu kış eldiven kolaylığı sağlar

Çok değil daha geçen sene teknoloji ve tasarım dersinde (akıllı telefonların çıkmasıyla beraber) öğrencilerimin geitrdiği projeler arasında mevcuttu bu çözüm fakat imkan olmadığı için biz gerçekleştiremedik =( Olsun zamanı geldiğinde ve imkan olduğunda teknoloji tasarım dersinden daha ne projeler çıkacağını bütün teknoloji ve tasarım öğretmenlerimiz ve öğrencilermiz biliyor.

akıllı telefon için eldiven

Sizde de olmuştur mutlaka.. Akıllı telefon yaygın olduktan sonra haliyle dokunmatik ekranlar kış aylarında eldiveninizi çıkarttırıyor. Akıllı    telefonların ekranı full dokunmatik olduğundan haliyle ısıya ve sürtünmeye duyarlı olduğu için kışın eğer eldiven giyersek eldiven ya da herhangi bir yalıtkan görevi görecek nesne akılllı telefonunun dokunmatiği algılamasını engeller. İşte tam da teknoloji ve tasarım dersindeki tasarım süreci gibi tasarımcılar bir probleme çözüm bulmuşlar ve ısıyı ileten bir   maddeyi eldivenin yapımında kullanmışlar.

 

 

 

 

Facebook Comments

Akıllı Eldiven Hiç düşündünüz mü eldiven kullanırken neden akıllı telefonların dokumatiği çalışmaz ? Tasarım basit gibi dursa da aslında eldiven şarjlı falan. Tasarım ödülü almış ve patenti şu anda beklemediBu patent beklemede. Tasarım , on parmak işlevsellik ve movement.touchscreen uyumlu kış eldiven kolaylığı sağlar Çok değil daha geçen sene teknoloji ve tasarım dersinde (akıllı telefonların …

Review Overview

Akıllı Eldivene oy ver!

Summary : Akıllı Telefona Akıllı Eldiven

User Rating: 1.73 ( 3 votes)
0

About Quantum

Nerde, Ne Zaman, Nasıl, Ne İçin , Kim Tarafından yapılmış olduğu önemli değil, teknolojik olan herşey ilgimi çeker, hele bir de inovasyon olan tasarımlara ilgim felakettir =)) Önemli olan gelişen öğrenci, gelişen okul, gelişen şehir ve Gelişen memleket... Yani bizimkisi memleket meselesi ;)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *