Home / Projeler / İlginç Tasarımlar / BMV Oyun Mouse

BMV Oyun Mouse

oyun faresi

 

oyun faresi, game mouse, bmv game mouse, teknolojik tasarımlar, teknoloji ve tasarım dökümanlar, teknoloji ve tasarım proje, en güzel icatlar, icat hikayeleri, inovasyon ne demek, inovasyon örnekleri, son teknoloji ürünler, teknoloji ve tasarım dersi icatlar, teknoloji tasarım sunum,

Bilgisayar oyunu severlere müjde !!! Bmv oyunseverleri düşündü ve BMW Group DesignworksUSA ve Thermaltake BMW yi temsil eden oyunlar için özel bir mouse tasarlamaya karar verdi. Bmv Tayvan merkezli bir uyun tasarımcısıyla kullanıcıların hoşuna gidecek akılda kalıcı bir mouse tasarlamaya karar verdi. Mouse sadece oyun için kalmayıp; kullanıcıyı düşünerek, ergonomik Air-Through havalandırma sistemi ile avuç sıcak hava veren bir özellik verip katıp elin yourlmasını ve terlemesini önleyen bir sistem geliştirdi.

oyun-game-mouse

Mouse donanımsal olarak da; Kenara delikli kasadan, fare 3D direksiyon ekseni hareket teknolojisini, 8200 DPI kadar duyarlılık ayarlamaları yapabilen bir çok programlanabilir akıllı yazılım uygulaması ve korozyona dayanıklı sağlam alüminyum tabanı içermektedir. Level 10 M oyun faresi 99 ABD Dolarına bir fiyata satışa sunulacak.

Facebook Comments

About tekno

Leave a Reply

Your email address will not be published.

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *