Home / Projeler / İlginç Tasarımlar / Gizli Şarjlı Priz

Gizli Şarjlı Priz

gizli-priz-projesi

Gizli priz, şarj eden priz, teknolojik tasarımlar, teknoloji ve tasarım dökümanlar, teknoloji ve tasarım proje, en güzel icatlar, icat hikayeleri, inovasyon ne demek, inovasyon örnekleri, son teknoloji ürünler, teknoloji ve tasarım dersi icatlar, teknoloji tasarım sunum,

Öncelikle şnu belirtmek isterim ki Avrupa’ ya ait bir proje olduğu için prizlerinde 3 delik bulunmaktadır. Zaten burda amaç aletin çalışma prensibini anlamak.

Öncelikle bu projenin amacı prizin estetiği bozmaması için gizli olması ve daha işe yarar hale getirerek şarjlı olarak tasarlanmıştır.

Kurulumu gayet basit olan bu teknolojik tasarım,  Mutfaklar için, ev ofisler, konferans salonları, ofisler için tam da aradığınız alet olabilir.
Tasarım geri çekilebilir alüminyum gövdesi ile elektrik bağlantılarını sağlar ve aynı zamanda geri sıçraması elektrik prizlerine için herhangi bir kesik ihtiyacını ortadan kaldırarak, kabine altında kullanılabilir.
Evoline Port 2 inç kalınlıkta bir maksimum herhangi bir yüzeyde bir 4 inç çaplı bir delik içine monte edilebilir ve üç şekilde yerleştirilmiş olabilir:
· Bir tezgah üstüne dikey kaldırmak için
· Bir üst duvar kabini aşağı çekin
· Bir duvara veya kiler yatay çekin. –
Ek bağlantısı için iki USB 2.0 portu ile başka bir ünite sürümü Martin Mobilya masaları için tasarlanmış, ancak 3 “gromet delik ile herhangi bir çalışma masası, credenza veya konferans tablo uyacak ve 89 $ için Amazon bulunabilir.

Facebook Comments

Bunlar da dikkatinizi çekebilir:

About tekno

Leave a Reply

Your email address will not be published.

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *