Home / Hakkımızda

Hakkımızda

Teknolojiktasarimlar.com  olarak hedefimiz, Teknoloji ve Tasarım öğretmenlerine ve öğrencilerine dünyadan örneklerle katkıda bulunarak dünyada gelişen teknolojik ve tasarımsal ürünlerden haberdar etme, öğretmenlerimizle ve teknoloji tasarım dersine değer veren herkesle  dayanışmayı sağlamak, bilgi ve kaynak paylaşımlarını sağlayarak üyelerimizi bilgilendirmek, ve özellikle  “Teknoloji ve Tasarım” dersini toplumumuza tanıtmaktır.
Diğer yandan bu site aracılığyla dünyada teknoloji ve tasarım adına üretilen birçok parlak fikir mevcuttur. Bizde bu site aracılığıyla dünyadaki teknolojik gelişmelerden sizlere ışık tutmaya, örnek olmaya ve teknoloji ve tasarım dersinin önemini vurgulamaya çalışacağız.  Ayrıca yayınladığımız teknolojik tasarımlara yorum bırakırsanız, bu takip edildiğimiz anlamına gelir 😉
Paylaşmak güzeldir! Siz de blogumuza aktif link vererek bizi tanıtabilirsiniz… Sitemizi 6 Ekim 2013  tarihinde açtık.  Anasayfa üzerinde dikkatinizi çekecek olan üst menü sayesinde, sitemizde bulunan bölümler karşınızda olacaktır. Yine herhangi bir sayfaya girdiğinizde sağ taraftaki menü çubuğunu kullanabilir ayrıca en altta son yorumlar ve son yazılara ulaşabilirsiniz.
Facebook Sayfamız: teknolojik tasarımlar

 

 

 

Facebook Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *