Home / Teknoloji Haberleri / İPhone 6 nasıl olacak ?

İPhone 6 nasıl olacak ?

İPhone 6-nasıl-olacak

İPhone 6 özellikleri neler ? İPhone 6 ne zaman çıkacak ? İPhone 6 nasıl olacak ?  şimdiden merak konusu olmakla beraber sızan haberler müşterilerini sevindireceğe benziyor.

iPhone 6 için artık yavaş yavaş gerim sayım başladı. Peki iPhone 6′ da ne gibi özellikler ön plana çıkacak ? iPhone büyük bir şirket olduğunu tekrar kanıtlayarak basına sızan ve sızmayan yüzlerce patentini şimdiden iPhone 6 için aldı bile.

Aldığı ve dikkat ettiği patentler arasında en çok göze çarpan ise “dokunmamatik ekran” veya diğer deyişle hover touch ekran özelliği ve diğer telif haklarında ise kalp ritmi ölçümü  göze çarpmakta. iPhone 6 kullnıcıların sağlığıyla ilgili gözükmekte ki   Samsung’un S-Health yazılımı ve çeşitli donanımsal çözümlerini hepimiz yakından tanıyoruz. Fakat Apple’ın bu gibi çözümlerden biraz daha pratik ve günlük hayata daha yakın bir çözümle karşımıza çıkacağı tahmin ediliyor. Örneğin ;  Kalp hastaları, sporcu ve kalori yakmak isteyen kişilerin çok sevineceği bu teknolojiyle birlikte bir devrim olacağa benziyor. iPhone 6 hem kilolarından kurtulmak isteyenlere hem de kilolarından ötürü kalp ritmi bozukluğu çeken milyonlarca insana  güzel bir rehber olacağa benziyor.

Facebook Comments

About tekno

Leave a Reply

Your email address will not be published.

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *