Home / Projeler / İlginç Tasarımlar / Katlanabilir Klozet Projesi

Katlanabilir Klozet Projesi

Yapı sistemlerinin gelişmesi ile beraber wc-banyodan tasarruf ederek artık evin diğer bölümlerine yer ayırmaya başlandı. Teknoloji ve tasarımın yaygınlaşması ve önemli olması ile beraber artık ev içindeki dekorasyon ve yapıların daha göz alıcı ve kullanışlı, teknolojik olması dikkat çekmektedir. Yapı dekorasyonlarında da artık kullanımı kolay tasarımlara yer verilmeye başlanmıştır. İşte katlanabilir klozet de onlardan sadece biri. Teknoloji ve tasarımı kullanarak wc-banyodan alan tasarrufu ve göze hoş gelmesi için tasarımsal yapılara dikkat edilmiş. Katlanabilir klozet projesi, aslında inovasyon da diyebiliriz çünkü klozet zaten olan bir şey ve tasarımsal bir yapı katarak tasarım sürecindeki çözüm bulma aşaması gibi probleme çözüm bulunmuştur.

 

katlanabilir-klozetkatlanabilir-klozet1teknoloji tasarım dersi, teknoloji tasarım projeleri, teknolojik tasarımlar, yapım kuşağı projeleri, basit icalar, tasarım süreci, katlanabilir klozet, farklı klozet tasarımları, ev dekorasyonları

Facebook Comments

Bunlar da dikkatinizi çekebilir:

About Quantum

Nerde, Ne Zaman, Nasıl, Ne İçin , Kim Tarafından yapılmış olduğu önemli değil, teknolojik olan herşey ilgimi çeker, hele bir de inovasyon olan tasarımlara ilgim felakettir =)) Önemli olan gelişen öğrenci, gelişen okul, gelişen şehir ve Gelişen memleket... Yani bizimkisi memleket meselesi ;)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *