Home / Projeler / Kendin Yap Bölümü / Saksılık Yapımı

Saksılık Yapımı

saksı yapımıANASAYFA İÇİN TIKLAYIN

Evde canınız sıkıldı ya da güzel ve değişik tasarımlı bir saksınızın olmasını istediyseniz eğer doğru sayfadasınız. Çoğu insan çiçekleri ve bitkileri sever ama bazıları evinde bakmak ister bazıları istemez. İşte o evde bakmak isteyen kişiler için bazı güzel tasarımlı kendinizin yapabileceği saklılıklar koyduk.

Alttaki resimde gördüğünüz gib irili ufaklı farklı ebatlarda saksılıkları kenarlarından metal bir çubuk (inşaat demiri olabilir) geçirip resimdeki gibi sıralıyoruz ve gerisi sizin istediğiniz tasarıma kalmış.

saksı yapımıBenim favorim çekmece saksılık. Gerçekten mükemmel bir tasarım ve parlak bir fikir. Kullanılmayan, lazım olmayan ürünlerden yeni bir ürün ortaya çıkarmaya çalışmışlar ve gayet de başarılı olmuşlar. Raflı evinizde kullanmadığınız çekmece, komidin artık ne varsa hepsini saksılık yapabilirsiniz.

saksı yapımı2

Alttaki hayvancığa gelince, bahçe için güzel bir saksılık tasarımı.  Siz isterseni farklı bir hayvan yapabilirsiniz. Ama pet şişelere domuz şekli gayet güzel oturmuş. Malzemeleri de resimde gördüğünüz gibi gayet kolay bulunabilen bir malzeme listesi mevcut. Hadi bakalım kolay gelsin…

saksı yapımı3

teknolojik tasarımlar, teknoloji ve tasarım dersinde, ikinci dönem öğrencilere güzel projeler, yapım kuşağı , son derece güzel projeler, ilginç tasarımlar, yapım kuşağı projeleri,

 

Facebook Comments

Bunlar da dikkatinizi çekebilir:

About tekno

Leave a Reply

Your email address will not be published.

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *