Home / Projeler / İlginç Tasarımlar / Solar Kiremit

Solar Kiremit

solar-çatı-kiremitteknolojik tasarımlar, teknoloji ve tasarım dökümanlar, teknoloji ve tasarım proje, en güzel icatlar, icat hikayeleri, inovasyon ne demek, inovasyon örnekleri, son teknoloji ürünler, teknoloji ve tasarım dersi icatlar, teknoloji tasarım sunum,
Güneş enerjili evler artık hayal değil gerçek olmaya devam ediyor dünyada ve  gerçekleşiyor bununla birlikte inovasyon adına önemli gelişmeler oluyor. Bazı enerji şirketleri küçük şehirler ve kasabalar için ya da elektrik sıkıntısı olan yerleşim yerleri için güneş enerjisi üreten sistemler tasarlamaya devam ediyor. Birçok güneş panelleri mevcuttu bunun öncesinde fakat çoğu tasarımlasal ve ergonomik açıdan sıkıntı oluşturyordu ve yenilenebilir enerji kaynaklarının gelişmesine önemli bir engel haline gelmiştir ve haliyle yerini eolic türbinlerine bırakmıştı.

Size evde nasıl göründüğünü ödün vermeden evine yenilenebilir enerji teknolojisini entegre edebilirsiniz artık. Tegolasolare  güneş hücreleri ile kiremit geliştirdi. İtalyan şirketi , onlara artık bir isim de buld ve  NewRoof Hibrid dedi . Bunlar sadece güzel;kiremit , çünkü güneşten enerji toplamak için entegre güneş pili ve aynı zamanda evinizin soğutma veya ısıtılmasında kullanılan enerji tüketimini azaltmakta olup  yalıtım nanoteknoloji malzeme son derece yararlıdır.
Bizim çatılar genellikle sigara kullanılan alan ve bu karolar çok enerji toplayabilirsiniz . Bir gün içinde yeryüzüne ulaşan güneş enerjisimiktarı yılda küresel enerji talebini karşılamak için fazlasıyla yeterli olduğunu , bu yüzden bizim çatı bu alanı istismar eğer biz türetilen fosil yakıt kullanarak üreten CO2 gazlarınına mout azaltabilir unutmayın enerji .

Facebook Comments

Bunlar da dikkatinizi çekebilir:

About tekno

Leave a Reply

Your email address will not be published.

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *