Home / Projeler / İlginç Tasarımlar / Suya Dayanıklı Elektrik Prizi

Suya Dayanıklı Elektrik Prizi

elektrik-priziteknolojik tasarımlar, teknoloji ve tasarım dökümanlar, teknoloji ve tasarım proje, en güzel icatlar, icat hikayeleri, inovasyon ne demek, inovasyon örnekleri, son teknoloji ürünler, teknoloji ve tasarım dersi icatlar, teknoloji tasarım sunum,

Elektrik icat ediltikten sonra su ile hiç anlaşamamıştır. Kullandığımız elektrikli ve elektronik aletlere yanlışlıkla su temas ettiğinde muhtemelen bağlı ekipman  devresinin  durmasına neden olacaktır. Diğer taraftan, bu gibi su ile ilgili elektrik aksilikler ciddi yaralanmalara yol açabileceği gibi kullanıcı için ölümcül olabilir. Islak Devreler dahili kablo koruma ve su ile temas ettiğinde elektriğin zararlarını en aza indirmek için görünen bir su geçirmez güç şeridi tanıtıldı.

Içindeki devreyi koruyan özel malzeme ile birlikte Islak Devreler güç şerit suya dayanıklı tasarımı, kullanıcıların nemli bir şerit ile fiziksel temas artık riskli yaralanmaların bir nevi önüne geçilmiş olacak. Bu güvenle nemli eller ile ele alınabilir ve hatta yanlışlıkla su dökülme sonra çalışmaya devam edecektir. Tavsiye olmasa da özel koruyucu malzeme kapalı giyer önce, hatta yaklaşık iki saat boyunca su içinde suya batmaya dayanabilir.

Güç şeridi her bir çıkışı bağımsız kablolu ve bir fiş tam prize takıldığı sürece elektrik herhangi bir cihaz aracılığıyla elektrik akışı olmayacak. Bu görüşünüzü bir çıkış başarısız olmalı, diğerleri çalışmaya devam edecek olmasıdır. Ayrıca, araştırmacı, genç eller tarafından kısmen bağlı fiş veya deneysel metalik ekleme paralel bıçağı ile kazara fiziksel temas standart güç çıkışlarına sahip olabilir yaşamı tehdit etme olması gerekmez.

satın al

Facebook Comments

Bunlar da dikkatinizi çekebilir:

About tekno

Leave a Reply

Your email address will not be published.

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *