Home / Projeler / İlginç Tasarımlar / Switch-Priz Projesi

Switch-Priz Projesi

 

Belki yapımı biraz zordur ama uğraşınca yapılabilecek bir proje, tasarım. Hatta yakında seri üretime geçer diye düşünüyorum. Yankocular her zamanki gibi yine inovasyonel bir tasarıma imza atmış. Hepimizin evinde mutlaka priz vardır ve çoğu zaman kullandığımız power on-off  switch (butonlar ) vardır. Tasarımcılar bu ikisini tek bir tasarımda tasarlamışlar. Yine teknoloji ve tasarım dersinde oalbilecek hatta üretiyorum etkinliğinde basit icat olmasa da yapılabilecek projelerden bir tanesi.

teknolojik tasarımları

Teknolojik tasarımlar, teknoloji tasarım projeleri, basit icatlar, ilginç tasarımlar, üretiyorum etkinliği, basit projeler, teknoloji ve tasarım dersi,hepsi için anasayfaya  gidebilirsiniz, ya da yan taraftaki kategoriler menüsünü kullanabilirsiniz

Facebook Comments

Bunlar da dikkatinizi çekebilir:

About Quantum

Nerde, Ne Zaman, Nasıl, Ne İçin , Kim Tarafından yapılmış olduğu önemli değil, teknolojik olan herşey ilgimi çeker, hele bir de inovasyon olan tasarımlara ilgim felakettir =)) Önemli olan gelişen öğrenci, gelişen okul, gelişen şehir ve Gelişen memleket... Yani bizimkisi memleket meselesi ;)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *