Home / Projeler / İlginç Tasarımlar / Yüksek Kaliteli Müzik Çalar Ponomusic

Yüksek Kaliteli Müzik Çalar Ponomusic

Yıllar sonra müzik kalitesi  taşınabilir aletlerde tekrar kalite arttrımaya gidiyor.  Ve sonunda  ayarlanır – yüksek kaliteli kayıtlar ve ses kalitesi odaklı iTunes ile kafa kafaya gidecek bir müzik platformu Ponomüzik projesi geldi. PonoMusic tahmin ettiğinizden fazlasını taşıyor. Taşınabilir bir müzik çalar tahmin edebileceğiniz gibi , müzik ve cihazlar arasında senkronizasyon indirmek için kullanılacak ve PonoPlayer ile birlikte çıkacak masaüstü yöneticisi aynı zamanda.

ponomusic

Peki PonoMusic’in farkı ne ? Uygulama özellikle yüksek kaliteli kayıtlar üzerinde hizmet sunucak; Örneğin, plak master kopyalama kalitesi düşünün . Bugünkü en yüksek ses kalitesi WAV , FLAC veya birkaç isim Apple’ın kayıpsız AAC bulunan 44.1 kHz/16. Oysa Ponomusic  96 kHz/24 bit müzik sunacak . Bu ortalama mp3 dinleyici için bir şey ifade etmiyor olabilir , ancak yüksek kaliteli stereo kulaklık ve sistemler içi kesinlikle kalite artışı sunmakta.

ponoplayer

Facebook Comments

About Mhmmdcn

Dokuz Eylül Üniversitesi İşletme bölümünden Tıp Diploması alarak mezun oldum:) Teknolojik tasarımlar ilginç fikirler olasılıksız işler ilgi alanlarım. Beğendiğim ilgimi çeken her şeyi sizlerle paylaşmak boynumun borcudur....

Leave a Reply

Your email address will not be published.

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *